banner seokod.pl

Systemy kominowe Plewa

Dodano: 4 miesiące 1 tydzień temu
Budynek pozbawiony kominka lub kotłowni? Ciężko to sobie wyobrazić. 

No a skoro musi być system grzewczy, należy zadbać o odpowiednio dobrany system kominowy, czyli taki, który bez problemu spełni swoją funkcję. Firma PLEWA zapewnia wszechstronne kominowe systemy ceramiczne, odporne na wpływ niskich temperatur. Takie rozwiązanie zagwarantuje Ci spokój i bezpieczeństwo przez długi czas.

Tego rodzaju systemy są cieńsze niż tradycyjne kominy. Są one o wiele bardziej zaawansowane oraz pozwalają na mniej skomplikowany montaż. 

Ponadto, idealnie sprawdzą się one przy różnych systemach grzewczych. Przykładowo, w ofercie sklepu PLEWA znajduje się system, który można przyłączyć do kominka – jest on odporny na pożar sadzy. W naszym asortymencie znajdziesz systemy kotłów kondensacyjnych. Mogą one współpracować z wieloma kotłami. Każdy system w naszym sklepie niepodatny jest nawet na gwałtowne zmiany wysokości temperatury. Co więcej, nasz system kominowy umożliwia maksymalny komfort. Zapewnia nieprzepuszczalność ogniową oraz gazową. Co więcej, nie ulega on także procesowi korozji. Dodatkowo oferujemy systemy, które nie ulegają odkształceniom. Niestraszny im wysoki poziom wilgoci, na który są zwyczajnie niepodatne. W związku z tym, że powoli stygną,  dłużej utrzymuje się odpowiednia temperatura w domu.

W zestawie się znajdują m.in. rury ceramiczne, płyty przykrywające i inne elementy, które umożliwiają odpowiednie połączenie. Oprócz systemów kominowych sprzedajemy akcesoria , które mogą się przydać, m.in.: nasady kominowe i szalunki tracone. Wszystkie części spełniają  normy instytutu Karlsruher Institut für Technologie

Wejdź na witrynę naszej firmy i sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz na niej instrukcje filmowe. Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń. Oddzwonimy do Ciebie tak szybko, jak się da!

Podobne wpisy

Komentarze