banner seokod.pl

Regulamin

 1. Właścicielem katalogów .: WXQ:. jest firma: WXQ KAMIL PYZIAK, 26-613 Radom, ul. Stanisława Bełżeckiego 4, NIP 9482344405
 2. Katalog stron zawiera zbiór stron zgłoszonych przez użytkowników. Zgłoszenie wpisu Premium do rozpatrzenia jest płatne, a publikacja następuje po akceptacji przez jednego z moderatorów. Akceptacja nowych wpisów Premium następuje w okresie do 2 dni roboczych. Opłata pobierana jest za rozpatrzenie, moderację wpisu, a nie jego dodanie do katalogu.
 3. Wpis do Katalogu katalog-stron.com.pl jest płatny. Nie wystawiamy faktur za wysłane SMS-y. Faktury dla Klienta za wysłane SMS-y wystawia operator telefonii komórkowej za usługi świadczone w ramach działalności telekomunikacyjnej, bądź też odpowiednia kwota zostanie pobrana z karty pre-paid. Wystawiamy faktury VAT dla wpisów płatnych poprzez płatności online, w takim przypadku prosimy o kontakt z Redaktorami katalogu na adres kontakt @ wxq.pl lub skorzystania z formularza kontaktowego jaki znajduje się w każdym z naszych katalogów.
 4. Zakupiony kod ważny jest bezterminowo.
 5. Dokonana opłata nie może być zwrócona w przypadku zgłoszenia strony niezgodnej ze wskazówkami zawartymi w niniejszym regulaminie oraz w samym Katalogu.
 6. Reklamacje mogą być zgłaszane na adres mailowy kontakt @ wxq.pl lub za pomocą formularza "Kontakt" z dokładnym opisem problemu i będą rozpatrywane w ciągu 7 dni roboczych.
 7. Wszelkie dane podawane w trakcie rejestracji użytkownika oraz podawane w trakcie wpisywania strony nie będą wykorzystane w sposób niezgodny z ustawą o Ochronie Danych Osobowych.
 8. Strona nie zostanie zatwierdzona do publikacji jeśli nie będzie zgodna z regulaminem Katalogu, niezgodna z polskim prawem, nie zawierająca żadnych użytecznych treści. O fakcie zatwierdzenia lub odrzucenia zgłoszenia dodający zostanie poinformowany emailem wysłanym na adres podany w zgłoszeniu.
 9. Obowiązkiem dodającego stronę jest sprawdzenie, czy dodawana strona istnieje już w bazie Katalogu. Opłaty wykonane za zduplikowane zgłoszenia nie będą zwracane.
 10. Zgłaszane do Katalogu strony powinny spełniać następujące wymagania:

  • strona nie może być sprzeczna z prawem polskim i międzynarodowym,
  • strona nie może zawierać treści przeznaczonych tylko dla osób dorosłych, a także udostępniać linków lub kierować ruch do witryn z treścią dla dorosłych. Powyższe wynika z faktu, iż katalog wyświetla reklamy Google, zgodnie z zasadami programu AdSense,
  • strona nie może zawierać treści faszystowskich, rasistowskich, propagujących przemoc, wzywających do nienawiści na tle religijnym, rasowym lub wyznaniowym a także stron propagujących inne treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszających zasady netykiety,
  • strona nie może reklamować produktów typu środki odurzające, narkotyki, dopalacze i inne uznane za nielegalne na terenie RP,
  • strony erotyczne, anglojęzyczne, warez, rapidshare, torrent i p2p są odrzucane, podobnie wszystkie strony dotyczące hazardu, zakładów bukmacherskich oraz pochodne,
  • zgłaszana strona musi zawierać treść w języku polskim,
  • zgłaszana strona nie może być kopią innej strony, składać się wyłącznie z reklam lub samych odnośników (tzw. farmy linków),
  • zgłaszana strona powinna być przyporządkowana do właściwej kategorii, złe dopasowanie może być przyczyną usunięcia strony,
  • akceptujemy tylko wartościowe strony; serwisy w budowie, niedostępne w momencie sprawdzania przez administratora; sprawdzana jest tylko ogólnodostępna treść (bez logowania).

 11. Tytuł musi zawierać adres strony lub nazwę firmy.
 12. Opis dodawanej strony musi być unikalny, powielone opisy z innych miejsc, np. katalogów lub też nasycone przesadną ilością słów kluczowych będą odrzucane.
 13. Słowa kluczowe należy wpisywać małymi literami oddzielając je przecinkiem.
 14. Adres powinien prowadzić do strony głównej serwisu. Nie będą przyjmowane zgłoszenia podstron.
 15. Za ewentualne naruszenie praw autorskich przez użycie na stronie WWW treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie osoba, która je zgłosiła do publikacji.
 16. Redaktorzy Katalogu nie ponoszą odpowiedzialności za materiały zgłaszane przez użytkowników.
 17. Redaktorzy Katalogu zastrzegają sobie prawo do zmiany treści (tytułów, opisów, słów kluczowych) zgłoszonych wpisów w zakresie wymagającym niezbędnych korekt.
 18. Redaktorzy Katalogu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść linków oraz za treść stron, do których one prowadzą.
 19. Dane adresowe zebrane z formularzy mogą zostać wykorzystane przez Katalogi należące do .:WXQ:. do wysyłania informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
 20. Każdy Użytkownik ma możliwość rezygnacji z usługi otrzymywania ofert w postaci listów elektronicznych, w tym celu należy zgłosić swoje życzenie poprzez formularz "Kontakt" lub bezpośrednio na adres kontakt @ wxq.pl.
 21. Redaktorzy Katalogu zastrzegają sobie prawo do odmowy umieszczenia sugerowanej strony w katalogu, jeśli nie spełnia ona wymagań niniejszego regulaminu.
 22. Strony, które naruszą regulamin w terminie późniejszym będą usuwane bez zwrotu opłaty.
 23. Opłata pobierana jest za moderację wpisu, strony niezgodne z regulaminem nie zostaną dodane a opłata nie zostanie zwrócona.
 24. Redakcja Katalogu zastrzega sobie prawo do zamknięcia Katalogu i nie przyjmowania zgłoszonych stron bez podania przyczyn takiego działania.
 25. Zgłoszenie strony do Katalogu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Zgłaszający daną stronę oświadcza, iż jest jej właścicielem lub też działa z polecenia prawnego jego właścicieli.
 26. Regulamin Katalogu obowiązuje od momentu opublikowania. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników

Płatności Przelewem obsługuje system CashBill i PayPal.


Wyświetleń:
526

Podstrony