banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 1 miesiąc 2 dni temu

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz różnego rodzaju opakowań, między innymi; torby papierowe, materiałowe i foliowe, kartony, oraz foliopaki. Nasze opakowania są świetnym nośnikiem logotypu Twojej firmy. Wystarczy przesłać do nas logotyp, hasło reklamowe czy dowolną grafikę, żeby wyprodukować unikalne opakowanie. Własne opakowania to nie tylko działanie promocyjne, to także początek budowania wizerunku i zaufania do marki.


Należy pamiętać o akcesoriach ważnych w branżach logistycznych i handlowych, czyli tam, gdzie należy zadbać o właściwe opakowanie produktów gotowych do wysłania. U nas znajdziecie taśmy pakowe samoprzylepne, z nadrukowanymi informacjami (np. Uwaga szkło), jak i opcją wydrukowania swoich informacji. U nas znajdziesz wszelkie materiały niezbędne do procesu pakowania i wysyłek: opakowania, foliopaki, folie stretch oraz inne towary eksploatacyjne.


Jako producent folii samoprzylepnych sprzedajemy szeroki wybór naklejek foliowych w na rolkach, w różnych rozmiarach i ilościach. Oferowane przez nas etykiety możesz zadrukować samodzielnie lub zlecić to do naszej drukarni kartonów. Zależy nam, żeby każdy kontrahent został fachowo i na czas. Stawiamy na jakość naszych towarów, zwłaszcza w przypadku etykiet znamionowych, ponieważ rozumiemy wymagania  klientów.


Kartony to przede wszystkim próba zabezpieczenia produktów do wysyłki, a w przypadku sklepów - torby zakupowe. Personalne kartony sprawią, że nasza firma stanie się atrakcyjniejsza i przyczynią się dla widzenia jej jako ciekawszej. Karton z ładnym nadrukiem i naklejka pakowa zwracająca na siebie wzrok interesującym wzorem czy nośnym hasłem spowoduje, że Twoja firma będzie lepiej zapamiętana. W obecnych czasach oraz wysokiej konkurencji, zazwyczaj podejście do klienta na wysokim poziomie, zadbanie o proces zakupowy oraz najlepsze doświadczenia, sprawią, że to właśnie Twoja firma będzie wyróżniona na tle innych podobnych sklepów.


Dbamy o to, by dopasowywać nasz asortyment do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami przez telefon, mailowo lub poprzez chat. Wszelkie sugestie odnośnie branży opakowań i naklejek samoprzylepnych ułatwiają nam ciągle polepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze