banner seokod.pl

Pustkowo noclegi - Kemping i pole namiotowe

Dodano: 4 lata 5 miesięcy temu
Czy kemping lub pole namiotowe może być komfortowym miejscem na wakacje nad morzem? Jak najbardziej tak! W przyczepach kempingowych, które oferuje kemping Keja, znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia, dzięki czemu nawet dłuższy urlop będzie przyjemnością i wygodą.

Kemping Keja znajduje się nad Morzem Bałtyckim, w miejscowości Pustkowo tuż obok Pobierowa. Lokalizacja cechuje się cichą i spokojną okolicą, zielenią, świeżym morskim powietrzem i przyjaznym otoczeniem, zatem mogą tu spędzać wakacje zarówno młodzi ludzie, jak i rodziny z małymi dziećmi!

Keja to nie tylko kemping, ale też pole namiotowe. Dla bardziej wymagających Keja oferuje pokoje noclegowe do wynajęcia, natomiast osoby, które chcą poczuć bliskość natury, mogą zamieszkać na czas urlopu w namiocie na polu, które jest ogrodzone i monitorowane. Keja zapewnia świetlicę ze stołem do ping ponga, a także darmową wypożyczalnie rowerów. Nikt nie będzie się tu nudził!

Kemping Keja zaprasza serdecznie do zapoznania się z kalendarzem na rok 2020. Polecamy zarezerwować pokój z łazienką, przyczepę kempingową lub miejsce na polu namiotowym!

Podobne wpisy

Komentarze

Pustkowo noclegi - Kemping i pole namiotowe
Adres strony:
Wyświetleń:
522
Wizyt:
313
Kliknięć:
83
CTR:
26.52%