DArmowy KAtalog SEO - www.dakaseo.pl - bezpłatny katalog stron WWW i ciekawych artykułów
Katalog stron   Dodaj link   Dodaj artykuł   Administracja   Mapa  
 
DaKaSEO.pl - polski i darmowy katalog stron internetowych
Strona
Strona startowa » Nauka i edukacja
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Portale edukacyjne RSS
Sortuj: Popularność | Nazwa | Ocena moderatora | Data | Page Rank Google | Yandex CY
1.
(154/276) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wiedzą informatyczną do zapoznania się z naszym serwisem – Wiedza Na Plus. Poruszamy temat oprogramowania wspomagającego pracę programisty. Posiadamy artykuły dotyczące konfiguracji środowiska pracy informatyka, artykuły dotyczące najbardziej popularnych języków programowania, baz danych. Dzięki naszemu serwisowi można dowiedzieć się, co to jest framework i czy warto z niego korzystać. Publikowane artykuły często dotyczą fragmentów programów realizowanych pod nazwą Piksel-Net. Udostępniamy darmowe rozdziały książek informatycznych, aby mogli Państwo zapoznać się ze stylem autora wybranej pozycji. Portal edukacyjny jest ciągle przez nas rozbudowywany o nowe usługi. Staramy się regularnie dodawać nowe artykuły.
http://www.wiedzanaplus.pl Link nie działa?
2.
(60/262) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Budując stronę www.pnf.waw.pl staraliśmy się stworzyć punkt w którym każdy z klientów internatu będzie w stanie poznać ciekawe artykuły w postaci informatorów. Bardzo zależało nam aby nasza witryna była prosta żeby każdy internautów z swobodą mógł poruszać się po naszym blogu. Zależało nam również aby dopasować nasze wpisy dla różnych użytkowników tak jak tych niedoświadczonych jak i tych mających praktyczną wiedzę na temat tej dziedziny. "PNF" to metoda ćwiczeń rehabilitacyjnych za sprawą której fizjoterapeuci w znacznym stopniu mogą pomóc tą kuracją znacznie większej grupie poszkodowanych. Terapia metodą "PNF" jest w stanie pomóc w wyleczeniu lub złagodzeniu objawów skomplikowanych przewlekłych chorób, na przykład: stwardnienie rozsiane czy choroba "Parkinsona". Na naszym blogu znajdują się dodatkowo teksty obrazujące mnóstwo korzyści które są wynikiem prowadzenia aktywnego sposobu życia.
http://pnf.waw.pl/pnf-przyjaciele/ Link nie działa?
3.
(38/201) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Uprzejmie zapraszamy każdych uczniów szkół policealnych oraz techników, o profilu informatyka, na nasz blog korepetycjenowysacz.edu.pl. U nas, odszukacie sporo przydatnych artykułów dydaktycznych, które pisane są przez nauczycieli aktualnie uczących w szkołach o zakresie informatycznym. Każde materiały są zgodne z normą programową, dlatego z nami stale będziesz na bieżąco gotowy do aktualnie zbliżającego się egzaminu zawodowego E12, E13,E14. W dodatku, na naszej wirtynie jest podręczny internetowy test sprawdzający z egzaminu zawodowego E12, wobec tego możesz sprawdzić czy twoja znajomość informatyki jest satysfakcjonująca, czy jednak musisz przyuczyć sie więcej. Jeśli tak, to starczy czytać nasze profesjonalne materiały, a wówczas twoja znajomość IT będzie na wystarczającym poziomie, aby bez problemu poradzić sobie z egzaminem zawodowym z IT. Jeszcze raz ochoczo mobilizujemy do zapoznania się z naszym fenomenalnym portalem i liczymy że będziesz zawsze do nas zaglądał.
http://www.korepetycjenowysacz.edu.pl Link nie działa?
4.
(27/197) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Piszemy opracowania naukowe z marketingu, zarządzania, pedagogiki, turystyki, hotelarstwa, historii, samorządowości, administracji i z wielu innych dziedzin.
http://www.e-pisanieprac.info/ Link nie działa?
5.
(17/349) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Psychologika prawnika to blog poświęcony prawu i psychologii. Jego tematyka skupia się wokół funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości oraz praktycznych dylematów wiążących się z udzielaniem pomocy prawnej. Poza częścią analityczno – refleksyjną, blog zawiera doniesienia z badań, recenzje wydawnicze, przegląd publikacji oraz przydatne informacje dotyczące dyscypliny naukowej, jaką jest „prawo i psychologia”. Blog nie ma ściśle naukowego charakteru. Dzielę się na nim anegdotami, historiami z życia aplikanta, opisuję ciekawe przypadki, recenzuję książki, opowiadam o tym, jak psycholog funkcjonuje w zawodzie prawniczym.
http://psychologikaprawnika.pl Link nie działa?
6.
(2/37) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Słownik online gramatyki języka japońskiego jest pierwszym tego rodzaju kompendium współczesnej gramatyki japońskiej po polsku dostępnym online na licencji Creative Commons. Docelowo słownik obejmie wszystkie zagadnienia gramatyczne wymaganie na poszczególne poziomy egzaminu JLPT (od N5 do N1). Ponadto, słownik zawiera również takie moduły, jak nauka kanji, fonetyka i fonologia, inne w przygotowaniu. Słownik jest publikacją naukową, publikowaną w sieci jako Wiki w otwartym dostępie. Autor słownika, dr Krzysztof Wojciech Olszewski jest językoznawcą, wieloletnim dydaktykiem i metodykiem nauczania języka japońskiego na kilku polskich uczelniach. Wpisy ze słownika są reblogowane na szeroką skalę w mediach społecznościowych, takich jak: Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, Instagram, Pinterest, Bloglovin, Wykop, Reddit i inne.
http://www.japanesegrammar.pl Link nie działa?
7.
(0/477) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń | Komentarze
esty, arkusze przygotowujące do nowego egzaminu zawodowego technika według nowych zasad dostępne online. Istnieje możliwość wygenerowania pliku w formacie PDF z testem, kartą i kluczem odpowiedzi. Każdy wygenerowany test zawiera inną kolejność różnych zadań testowych. Odpowiedzi do zadań za każdym razem są w innej kolejności. Wydajny system testów on-line za darmo dla nauczycieli i uczniów.
http://egzamin-zawodowy.edu.pl/ Link nie działa?
8.
| Oceń | Komentarze
Każde pytanie w kategorii testy, prócz trafnych odpowiedzi, obejmuje także źródło (podstawa prawna lub bibliografia) oraz cytat treści prezentowanego przepisu, lub pozycji książkowej.Zadania zawarte w naszej bazie służą nie tylko pretendentom, lecz przede wszystkim Rzeczoznawcom Majątkowym, którzy niejednokrotnie w pracy profesjonalnej borykają się z „problematycznymi wycenami”, a które to były tematem zadań w postępowaniach kwalifikacyjnych. Dysponowanie tak dużą bazą zagadnień praktycznych (zadań) pozwoli nam Rzeczoznawcom Majątkowym na uniknięcie błędów w operatach szacunkowych, które mogą być przyczyną wszczęcia wobec nas postępowania z tytułu odpowiedzialności zawodowej.W przedstawianym serwisie znaleźć można testy, zadania oraz pytania ustne z uprzednich terminów z zakresu egzaminu (wraz z ich rozwiązaniami i podstawami prawnymi), jak również operaty na praktyki dla rzeczoznawców majątkowych.Przedłożone narzędzie, służące przyszykowaniu się do egzaminu, jest produktem pracy cenionych rzeczoznawców, z dłuższym stażem pracy, ale także uzupełnionym o doznania „świeżo upieczonych” adeptów, którzy najlepiej rozumieją bolączki i trudy zarówno etapu przygotowawczego, jak i samego postępowania egzaminacyjnego. Tak zbudowane narzędzie do nauki, zapewni Państwu wiedzę zweryfikowaną przez ekspertów i pozwoli nie tylko zakończyć postępowanie egzaminacyjne z efektem pozytywnym, ale także okaże się bardzo pomocne w późniejszej pracy Rzeczoznawcy Majątkowego, która jest profesją fascynującą, pasjonującą, ale wymagającą obfitej wiedzy, kreatywnego myślenia i ścierania się z tzw. „trudnymi przypadkami”, na które rozwiązania nie zajdziemy na studiach czy [url="http://www.egzamin.bosmar.pl"]praktyki rzeczoznawca majątkowy[/url].
http://www.egzamin.bosmar.pl Link nie działa?
9.
(0/431) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Strona przeznaczona dla osób piszących prace. Znajduje się na niej mnóstwo informacji odnośnie zasad pisania prac, opinii o firmach piszące prace, cen oraz form pomocy
http://www.opiniepisaniepracdyplomowych.fora.pl Link nie działa?
10.
(0/370) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Pomocne forum dla wszystkich tych, którzy piszą lub będą pisacać prace dyplomowe. Wskazówki dla studentów, podpowiedzi, opinie na temat firm i osób piszących prace dyplomowe. A może interesuje was gdzie można znaleźć trduno dostępne materiały, ile kosztuje usługa napisania pracy dyplomowej ? jeśli tak forum to jest na pewno dla Was.
http://www.pisanieprac.pun.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 19
Nowe linki
Słownik online gramatyki języka japońskiego jest pierwszym tego rodzaju kompendium współczesnej gramatyki japońskiej po polsku dostępnym online na licencji Creative Commons. Docelowo słownik obejmie wszystkie zagadnienia gramatyczne wymaganie na poszczególne poziomy egzaminu JLPT (od N5 do N1). Ponadto, słownik zawiera również takie moduły, jak nauka kanji, fonetyka i fonologia, inne w przygotowaniu. Słownik jest publikacją naukową, publikowaną w sieci jako Wiki w otwartym dostępie. Autor słownika, dr Krzysztof Wojciech Olszewski jest językoznawcą, wieloletnim dydaktykiem i metodykiem nauczania języka japońskiego na kilku polskich uczelniach. Wpisy ze słownika są reblogowane na szeroką skalę w mediach społecznościowych, takich jak: Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, Instagram, Pinterest, Bloglovin, Wykop, Reddit i inne.
MiedzyNami.net.pl to źródło porad w zakresie przeszkód życia codziennego, medycyny, religii, edukacji i decyzji jakie musi podejmować każda osoba. Publikacje na witrynie tworzone są przez wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki swoim umiejętnościom interpersonalnym potrafią słusznie doradzić. Publikacje są przydatne i pokazują szeroki wachlarz opcji. Każdy znajdzie na portalu coś wartościowego.
Na serwisie wrodzinie.edu.pl znajdziesz wskazówki związane z relacjami między krewnymi. Wyspecjalizowani specjaliści wyrażają swoją opinię na zawiłe tematy. Radzą rodzicom, podpowiadają jak radzić sobie w szczególnych chwilach, jak odbudować autorytet czy jak edukować będąc samotnym rodzicem.
Doszkalaj.pl to bezpłatna, stale aktualizowana baza szkoleń online. Szkolenia i kursy podzielone są na 11 kategorii tematycznych: Rozwój osobisty, Biznes, Finanse i Rachunkowość, Informatyka, Kursy językowe, Hobby, Sport, Fotografia, Nauka, Muzyka, Motoryzacja. Dołącz do nas i zwiększ swoje kwalifikacje zawodowe online i bez opłat w zaciszu swojego domu. Polub nasz fanpage i na bieżąco informowany bądź o nowo publikowanych szkoleniach.
Psychologika prawnika to blog poświęcony prawu i psychologii. Jego tematyka skupia się wokół funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości oraz praktycznych dylematów wiążących się z udzielaniem pomocy prawnej. Poza częścią analityczno – refleksyjną, blog zawiera doniesienia z badań, recenzje wydawnicze, przegląd publikacji oraz przydatne informacje dotyczące dyscypliny naukowej, jaką jest „prawo i psychologia”. Blog nie ma ściśle naukowego charakteru. Dzielę się na nim anegdotami, historiami z życia aplikanta, opisuję ciekawe przypadki, recenzuję książki, opowiadam o tym, jak psycholog funkcjonuje w zawodzie prawniczym.

Nowe artykuły
Każde pytanie w kategorii testy, prócz trafnych odpowiedzi, obejmuje także źródło (podstawa prawna lub bibliografia) oraz cytat treści prezentowanego przepisu, lub pozycji książkowej.Zadania zawarte w naszej bazie służą nie tylko pretendentom, lecz przede wszystkim Rzeczoznawcom Majątkowym, którzy niejednokrotnie w pracy profesjonalnej borykają się z „problematycznymi wycenami”, a które to były tematem zadań w postępowaniach kwalifikacyjnych. Dysponowanie tak dużą bazą zagadnień praktycznych (zadań) pozwoli nam Rzeczoznawcom Majątkowym na uniknięcie błędów w operatach szacunkowych, które mogą być przyczyną wszczęcia wobec nas postępowania z tytułu odpowiedzialności zawodowej.W przedstawianym serwisie znaleźć można testy, zadania oraz pytania ustne z uprzednich terminów z zakresu egzaminu (wraz z ich rozwiązaniami i podstawami prawnymi), jak również operaty na praktyki dla rzeczoznawców majątkowych.Przedłożone narzędzie, służące przyszykowaniu się do egzaminu, jest produktem pracy cenionych rzeczoznawców, z dłuższym stażem pracy, ale także uzupełnionym o doznania „świeżo upieczonych” adeptów, którzy najlepiej rozumieją bolączki i trudy zarówno etapu przygotowawczego, jak i samego postępowania egzaminacyjnego. Tak zbudowane narzędzie do nauki, zapewni Państwu wiedzę zweryfikowaną przez ekspertów i pozwoli nie tylko zakończyć postępowanie egzaminacyjne z efektem pozytywnym, ale także okaże się bardzo pomocne w późniejszej pracy Rzeczoznawcy Majątkowego, która jest profesją fascynującą, pasjonującą, ale wymagającą obfitej wiedzy, kreatywnego myślenia i ścierania się z tzw. „trudnymi przypadkami”, na które rozwiązania nie zajdziemy na studiach czy [url="http://www.egzamin.bosmar.pl"]praktyki rzeczoznawca majątkowy[/url].

Statystyki
Linków w kategorii: 18
Artykułów w kategorii: 1