DArmowy KAtalog SEO - www.dakaseo.pl - bezpłatny katalog stron WWW i ciekawych artykułów
Katalog stron   Dodaj link   Dodaj artykuł   Administracja   Mapa  
 
DaKaSEO.pl - polski i darmowy katalog stron internetowych
Strona
Strona startowa » Nauka i edukacja
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Kursy i szkolenia RSS
Sortuj: Popularność | Nazwa | Ocena moderatora | Data | Page Rank Google | Yandex CY
1.
(63/136) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Serwis informatyczny demonstrowany tutaj przez nas przedstawia kursy IT a także szkolenia efs. Wynajdziecie w tym miejscu mnóstwo ciekawych wiadomości o tym jakie korzyści niosą ze sobą szkolenia IT oraz czym są szkolenia IT. Www.korepetycjelublin.com.pl jest stroną, której zamysłem jest przekazywanie wiadomości z świata IT. We wstawionych artykułach znajdziecie wiadomości na temat przydatnych certyfikatów jednostki Microsoft. Kursy oprogramowania biurowego lub też szkolenia Microsoft z obszaru administrowania serwerami to niektóre spośród opisywanych przez nas szkoleń z dziedziny informatyki.
http://korepetycjelublin.com.pl Link nie działa?
2.
(60/197) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Strona internetowa, którą chcemy tu zaprezentować jest dedykowana, powszechnemu w współczesnych czasach, definicji metoda PNF. Kurs z zakresu PNF to systematycznie odbywane szkolenie na całym świecie. Ważnym wyznacznikiem mającym wpływ na tego typu decyzje jest jeszcze bardziej poszerzające się grono ludzi cierpiących na schorzenia ruchowe. Takie osoby wymagają odpowiedniej troski a także pomocy w rehabilitacji. Terapia PNF jest najskuteczniejszą metodą w tym przypadku. Idea PNF zakłada współpracę osoby podejmującej się leczenia z osobą, która wcześniej ukończyła kurs PNF. Szkolenie PNF ma za obowiązek wyszkolić jednostki, które w przyszłości będą chciały opiekować się cierpiącymi na choroby związane z ruchem osobami, jak na przykład radzić sobie w przeróżnych trudnych sytuacjach i jakie ćwiczenia zaleca się pacjentowi o odpowiednich urazach związanych z ruchem. Na naszej stronie odkryjecie o tym mnóstwo danych.
http://kurs-pnf.eu Link nie działa?
3.
(54/280) Page Rank: 4 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Portal edukacyjny Miasto szkoleń Kursy szkolenia dla każdego Nauka e-lerning Bezpłatne kursy i szkolenia Ciekawostki naukowe Ciekawostki ze świata Miasto szkoleń to ciekawostki Bezpłatne i darmowe szkolenia Katalog firm szkoleniowych Przegląd prasy Edukacja dla każdego Portal edukacyjny dla wszystkich Ciekawostki z całego świata i ciekawostki naukowe Miasto szkoleń to także darmowe kursy i darmowe szkolenia Kursy szkolenia przydatne w znalezieniu pracy W katalogu firm szkoleniowych znajdziesz ofertę kursów i szkoleń oraz ich ceny
http://miastoszkolen.edu.pl Link nie działa?
4.
(45/152) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Informatyka to Twoja pasja? Wyszukujesz kursów, które pozwolą Ci podnieść Twoje umiejętności w owej dziedzinie? Jeżeli tak jest wówczas zaprezentowany tu blog jest doskonałym miejscem dla Ciebie. Znajdziesz tutaj albowiem szkolenia Microsoft a także szkolenia EFS, które też są połączone z informatyką. Szkolenia IT są coraz częściej poszukiwane przez początkujących jak również specjalistów z branży informatycznej. Umożliwiają one zdobycie certyfikatów, które z kolei przydają się w rozwijaniu kariery zawodowej. Bardzo regularnie nasi goście korzystają z artykułów, które pokazują stopniowo przebieg wybranego kursu IT. Lokujemy tam bowiem filmiki pomocnicze, które pozwalają samemu zrealizować poniektóre z kursów.zapraszamy.
http://hostuj.com.pl Link nie działa?
5.
(4/220) CY: 0 Ocena: Nie/10.0 | Oceń | Komentarze (1)
Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, prowadzącą biuro tłumaczeń oraz szkołę języków obcych. Wykonujemy tłumaczenia na wiele języków. Posiadamy w zespole także tłumacza przysięgłego.
http://www.swiatpoliglotow.pl Link nie działa?
6.
(1/6) Page Rank: 0 CY: 0 Ocena: 10/Nie | Oceń | Komentarze
Szkoła językowa FUN & LEARN Ewelina Kołodziej mieści się w Zakrzowie (powiat wadowicki). Prowadzimy kursy z nauki języka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach i w zróżnicowanych grupach. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć indywidualnych wraz z dojazdem do uczestnika kursu. Zapraszamy wszystkich z okolic Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic do nauki języka niemieckiego i angielskiego!
http://fun-learn.pl Link nie działa?
7.
| Oceń | Komentarze
Operator wózka. Kto to taki? Dla tych, którzy mają wątpliwości czym jest wózek polecam ogólne wiadomości z Wikipedii i zapraszam wszystkich świeżych w temacie do zapoznania się z nimi. Dziś omówię profil operatora wózka widłowego. Obecnie operatorem wózka jezdniowego podnośnikowego napędzanego może zostać prawie każdy.
http://www.wozek-instruktor.blogspot.com Link nie działa?
8.
(0/535) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Profesjonalne szkolenia sprzedażowe B2C i B2B (w tym wstępne i wdrożeniowe), biznesowe, motywacyjne, z zakresu organizacji pracy własnej, autoprezentacji, rozmów handlowych, telemarketingu i obsługi klienta, które przede wszystkim skierowane są do pracowników biur obsługi klienta, telemarketerów, przedstawicieli i doradców handlowych, kierowników i dyrektorów sprzedaży a także młodzieży wchodzącej na rynek pracy.
http://szkoleniawsprzedazy.pl Link nie działa?
9.
(0/534) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Elitarna krakowska szkoła organizująca kursy kosmetyczne, wizażu, stylizacji paznokci, manicure.
http://asp.edu.pl/ Link nie działa?
10.
(0/425) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Myślisz nad zrobieniem prawa jazdy? Mamy dla Ciebie ofertę: Nauka jazdy. Jaworzno posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców. Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości.
http://www.oskcargo.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 48
Nowe linki
Najważniejszym elementem imprezy jest mobilna scena. Przedstawienie zwane bezpieczny weekend będzie świetnym prezentem dla naszych klientów. Wiele przedsiębiorstw stawia na wynajem symulatorów robiąc szkolenia bhp. Komora dymowa jest coraz częściej obecna na szkoleniach. Pierwsza w kraju mobilna płyta jest najlepszym narzędziem do podnoszenia techniki jazdy w trudnych warunkach drogowych.
LOGOS. Testy, kursy – to firma edukacyjna działająca od 1997 roku, która prowadzi kursy maturalne z różnych przedmiotów dla uczniów i absolwentów szkół średnich.
W internetowej rzeczywistości istnieje masa witryn www oferujących między innymi płatne jak i bezpłatne książki do ściągnięcia. Kilka z nich oferuje też gratisowe próbki handlowych ebooków . Do takich witryn internetowych przynależy też witryna ebooki24.org. Odkryjesz w niej mnóstwo bezpłatnych książek elektronicznych do ściągnięcia , a ponadto próbki handlowych książek, które możesz ściągnąć zanim zdecydujesz się na kupno. Mamy na stronie miedzy innymi książki elektroniczne w kategoriach takich jak: ebooki o motoryzacji, poezja i proza, prawo, ebooki o nauce angielskiego, ebooki o studiowaniu, ciąża.
Art Color Models to szkoła wizażu i stylizacji, a także firma szkoleniowa.
Nasza firma posiada stronę internetową, na której mogą Państwo znaleźć pełną ofertę usług. Zajmujemy się dystrybucją produktów analityczno-informacyjnych. Przeprowadzamy równiez kursy - przez internet oraz standardowo.

Nowe artykuły
Operator wózka. Kto to taki? Dla tych, którzy mają wątpliwości czym jest wózek polecam ogólne wiadomości z Wikipedii i zapraszam wszystkich świeżych w temacie do zapoznania się z nimi. Dziś omówię profil operatora wózka widłowego. Obecnie operatorem wózka jezdniowego podnośnikowego napędzanego może zostać prawie każdy.

Statystyki
Linków w kategorii: 47
Artykułów w kategorii: 1