DArmowy KAtalog SEO - www.dakaseo.pl - bezpłatny katalog stron WWW i ciekawych artykułów
Katalog stron   Dodaj link   Dodaj artykuł   Administracja   Mapa  
 
DaKaSEO.pl - polski i darmowy katalog stron internetowych
Strona
Strona startowa » Biznes i ekonomia
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Architektura RSS
Sortuj: Popularność | Nazwa | Ocena moderatora | Data | Page Rank Google | Yandex CY
1.
(245/346) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Firma Modeko zajmuje się kompleksową usługą brukarską, sprzedażą kostki brukowej i granitowej oraz galanterii betonowej, poza tym w ofercie, ogrodzenia betonowe, opał, ekogroszek, węgiel. Bełchatów, zelów, kleszczów, łask, łódzkie
http://www.modeko.com.pl Link nie działa?
2.
(129/196) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Pracownia Projektowa AR Projekt www.arprojekt.sry.pl - strona pracowni, na której znajdziesz informacje na temat projektów budowlanych oraz branżowych. Wykonujemy kompletne projekty budynków mieszkalnych, usługowo mieszkalnych jak i budynków gospodarczych altan czy garaży. Zajmujemy się również kompleksową obsługą klienta tak aby jak najdokładniej dopasować produkt do wymagań oraz świadczymy profesjonalną pomoc przy załatwianiu formalności oraz kompletowaniu wszystkich wymaganych dokumentów. Wszystkie projekty jakie realizujemy dopasowane są do otoczenia oraz wkomponowane są w środowisko w jakim projektujemy dany obiekt.
http://www.arprojekt.sry.pl Link nie działa?
3.
(128/263) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Projekty architektoniczne budowlane, adaptacje, rozbudowy oraz dobudowy, wizualizacje wnętrz oraz obiektów.
http://www.portfolio.sry.pl Link nie działa?
4.
(65/297) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Strona prezentuje usługi projektanta wnętrz Lublin - Macieja Różańskiego. Przedstawia autorskie projekty wnętrz, prezentuje ofertę projektową oraz sylwetkę architekta wnętrz Lublin. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, portfolio oraz współpracy. Jeśli nosisz się z zamiarem zmiany swojego wnętrza mieszkania, lub chciałbyś coś zmienić a nie do końca wiesz co - konsultacje projektowe z architektem wnętrz, które oferuje Maciej Różański, są stworzone właśnie dla Ciebie.
http://maciejrozanski.pl Link nie działa?
5.
(37/285) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Witryna portalobudownictwie.cba.pl jest przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych budownictwem oraz wszystkich tych, którzy szukają informacji na temat projektowania lub wznoszenia budynków. Strona będzie zawierała przede wszystkim nowości pojawiające się w branży budowlanej takie jak opisy nowych technologii, materiałów, a także nowego sprzętu wykorzystywanego w budownictwie. Portal zawierał będzie także różnego rodzaju porady na temat budowy domu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu!
http://portalobudownictwie.cba.pl/ Link nie działa?
6.
(27/162) CY: 0 | Oceń | Komentarze
DeTapety - Gwarancja najlepszej jakości na polskim rynku. Sprowadzamy tapety papierowe oraz flizelinowe wprost z fabryk na terenie Niemiec. Kreujemy się mottem: "Niemiecka jakość, Polska cena". W swojej kolekcji posiadamy ponad 250 wzorów tapet, które świetnie nadają się do pokojów dziennych, kuchni a także i biur. Działamy na terenie całej Polski oraz Niemiec. Nasza oferta skierowana jest zarówno do indywidualnych klientów jak i do sklepów i sieci sprzedażowych zajmujących się wystrojem wnętrz i wykończeniówką.
http://detapety.pl Link nie działa?
7.
| Oceń | Komentarze
Pracownia Architektury ARTTU, mieszcząca się na warszawskim Ursynowie, specjalizuje się w projektach domów dla klientów indywidualnych, dla współczesnej rodziny . Zespół stanowią dwie doświadczone architektki, od kilku lat uzupełniające swoje nieco odmienne style projektowania, co w efekcie końcowym daje miłą dla oka, stonowaną architekturę środka- połączenie tradycji z nowoczesnością. Architekturę ponadczasową, która również za 20-30 lat powinna być odbierana jako współczesna i dobra.
http://arttu.pl/start Link nie działa?
8.
(0/479) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Sky Inside - Sufity Napinane. Firma powstała latem 2013 roku. Zajmuje się produkcją i montażem sufitów napinanych na terenie Śląska i całej Polski. Do wyprodukowania sufitów wykorzystywane są folia PVC europejskich producentów - POLYPLAST, Renolit i Pongs. Jednym z kierunków działalności jest zastosowanie nowej metody oświetlenia pomieszczenia za pomocą taśm led. Zastosowanie takiej metody daje równomierne rozproszenie światła na całą powierzchnie sufitu, co daje niesamowity efekt wizualny. (prykład) Żeby szybko i efektownie zmienić wystrój swojego wnętrza można zastosować sufity napinane w aranżacji obiektu. Różnorodność i specjalistyczne techniki wykonania owej powłoki umożliwiają uzyskanie pożądanego efektu. Sufity napinane Sky Inside mogą by: - wielopoziomowe; - różnokolorowe; - transparentne/pół transparentne; - lakowe; - lustrzane; - matowe; - świecące się; - gwieździste niebo; - fotodruki; - etc.
http://www.skyinside.pl Link nie działa?
9.
(0/377) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Firma zajmuje się projektowaniem i realizacją terenów zieleni, układaniem nawierzchni z bruku kamiennego, betonowego oraz instalacją systemów automatycznego nawadniania. Oferta jest skierowana do klientów mieszkających w Mławie oraz na terenie województwa mazowieckiego. Szczegóły na stronie internetowej.
http://radius.vxm.pl Link nie działa?
10.
(0/341) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Witam Państwa. Wszystkim osobom remontującym i urządzającym mieszkanie polecam zapoznać się z szeroką gamą usług z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz świadczonych przez firmę e Wnętrze. Każdy projekt i aranżacja poprzedzone są rozmową z Klientem oraz szczegółową analizą Jego oczekiwań. Dla osób zamieszkałych na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, opolskiego istnieje możliwość zamówienia wizyty konsultacyjnej dekoratora u klienta. Dla osób zamieszkałych na terenie innych województw proponuję projekty i aranżacje online.
http://www.dekoratorwnetrz.czest.pl Link nie działa?
Linki w kategorii: 28
Nowe linki
Architektci wnętrz, projekt wnętrz warszawa, architektura, projekty użyteczności publicznej, wnętrza biur, hoteli , restauracji
Zastępstwo inwestycyjne, kierownik budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego, świadectwa charakterystyki energetycznej, kontrole okresowe obiektów, odbiór mieszkań i domów, opinie budowlane, kosztorysy, inwentaryzacje budowlane.
Jest takie jedyne miejsce będące oryginalnym połączeniem architektury budownictwa solidnych bloków z trendami i rozmachem współczesnej architektury – takim miejscem są "Wieżowce" w dzielnicy Ustronie, przy ul. Staroopatowskiej 24 zlokalizowanej obok ścisłego centrum miasta Radomia. Ciepła kolorystyka elewacji, wykonana ze szkła i stali szlachetnej fasada Galerii Handlowej Ustronie łącząca oba budynki, tworzą bardzo ciekawą, niepowtarzalną kompozycję architektoniczną. Kompleks budynków mieszkalnych został wyposażony w system kamer przemysłowych umożliwiający monitoring przestrzeni ogólnodostępnych, m.in. wejść do budynku, galerii handlowej oraz parkingu dbający przez całą dobę o bezpieczeństwo oraz komfort mieszkańców. Z tego miejsca szybko dotrzesz do każdej części miasta, a jeśli zechcesz wyjechać poza jego granice wówczas drogi wyjazdowe łatwo wyprowadzą Cię w każdym kierunku.
Domy Magdalenka Rezydencje inspirowane były willami Oficerskiej Sadyby, zaprojektowanej przez Tadeusza Tołwińskiego i wybudowanej w latach 1923-1927 dla wyższych oficerów Sztabu Generalnego współpracujących z Józefem Piłsudskim.
Firma zajmuje się projektami wnętrz oraz elewacji. Dodatkowo wykonujemy też projekty grafiki użytkowej (loga, banery, ulotki)- dostępna jest usluga od projektu po gotowy wydruk. Wydruki są dostępne w atrakcyjnych cenach. Projekty wnętrz wykonujemy w trzech etapach: 1. Koncepcja. 2. Wizualizacje3d. 3. Nadzór autorski. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie, w zależności od stopnia skomplikowania projektu i innych czynników.

Nowe artykuły
Domy Magdalenka Rezydencje inspirowane były willami Oficerskiej Sadyby, zaprojektowanej przez Tadeusza Tołwińskiego i wybudowanej w latach 1923-1927 dla wyższych oficerów Sztabu Generalnego współpracujących z Józefem Piłsudskim.
Jest takie jedyne miejsce będące oryginalnym połączeniem architektury budownictwa solidnych bloków z trendami i rozmachem współczesnej architektury – takim miejscem są "Wieżowce" w dzielnicy Ustronie, przy ul. Staroopatowskiej 24 zlokalizowanej obok ścisłego centrum miasta Radomia. Ciepła kolorystyka elewacji, wykonana ze szkła i stali szlachetnej fasada Galerii Handlowej Ustronie łącząca oba budynki, tworzą bardzo ciekawą, niepowtarzalną kompozycję architektoniczną. Kompleks budynków mieszkalnych został wyposażony w system kamer przemysłowych umożliwiający monitoring przestrzeni ogólnodostępnych, m.in. wejść do budynku, galerii handlowej oraz parkingu dbający przez całą dobę o bezpieczeństwo oraz komfort mieszkańców. Z tego miejsca szybko dotrzesz do każdej części miasta, a jeśli zechcesz wyjechać poza jego granice wówczas drogi wyjazdowe łatwo wyprowadzą Cię w każdym kierunku. Dzięki ukończonej trasie szybkiego ruchu z Radomia do Warszawy (~100 km) pokonasz tą odległość w ciągu niespełna 1 godziny. Oddajemy więc do dyspozycji budynek z doskonałą lokalizacją a w nim 77 mieszkania o powierzchni od 32 do 72 m², 9 lokali usługowych o powierzchni od 32 do 60 m² usytuowanych w przyziemiu budynków. Nasza inwestycja to miejsce tętniące życiem, idealnie wkomponowane w tkankę miejską, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie hali targowej „Feniks”, Stokrotki, Mc Donald's, Biedronki i licznych lokali usługowych dzięki czemu jest w centrum miejskiego masowego pasażu handlowego.
Pracownia Architektury ARTTU, mieszcząca się na warszawskim Ursynowie, specjalizuje się w projektach domów dla klientów indywidualnych, dla współczesnej rodziny . Zespół stanowią dwie doświadczone architektki, od kilku lat uzupełniające swoje nieco odmienne style projektowania, co w efekcie końcowym daje miłą dla oka, stonowaną architekturę środka- połączenie tradycji z nowoczesnością. Architekturę ponadczasową, która również za 20-30 lat powinna być odbierana jako współczesna i dobra.

Statystyki
Linków w kategorii: 25
Artykułów w kategorii: 3