DArmowy KAtalog SEO - www.dakaseo.pl - bezpłatny katalog stron WWW i ciekawych artykułów
Katalog stron   Dodaj link   Dodaj artykuł   Administracja   Mapa  
 
DaKaSEO.pl - polski i darmowy katalog stron internetowych
Strona
Strona startowa » Biznes i ekonomia
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Biura rachunkowe RSS
Sortuj: Popularność | Nazwa | Ocena moderatora | Data | Page Rank Google | Yandex CY
1.
(168/204) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Biuro rachunowe
http://biuroabak.pl Link nie działa?
2.
(96/227) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Biuro świadczy wszelkie usługi księgowa dla firm i osób prywatnych, usługi grafologiczne czyli ekspertyzy autentyczności pisma oraz doradztwo w zakresie dotacji unijnych.
http://biurodomachowska.pl Link nie działa?
3.
(62/214) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Elite Consulting Co. Sp. z o. o. Najlepsze Biuro Rachunkowe w Łodzi. Outsourcing BHP dla firm w Łodzi i okolicy. Zapewniamy szeroki wachlarz usług z zakresu wdrożeń informatycznych takich firm jak: Hermes, RAKS SQL, FINN, CORAX oraz usług rachunkowych. Zajmujemy się rozliczeniem dofinansowań PFRON.
http://www.kadry.org.pl/katalogi-seo/ Link nie działa?
4.
(25/605) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Licencjonowane Biuro Rachunkowe - mgr Grażyna Lach w Wadowicach oferuje prowadzenie: ksiąg handlowych, książek przychodów i rozchodów, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczenia ZUS (Płatnik, Przekaz Elektroniczny), sprawy kadrowo-płacowe, konsultacje podatkowe
http://www.biurolach.pl Link nie działa?
5.
(7/224) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Kancelaria świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Kontakt: 22-100 Chełm Ul. Gen.Gustawa Orlicz-Dreszera 6/2. Prowadzimy wszelkie ewidencje, takie jak ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT oraz ksiąg handlowych.
http://www.kancelaria-tracz.pl/ Link nie działa?
6.
Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Każde biuro rachunkowe charakteryzuje się swoim sposobem działania i systemem operacyjnym. Zależnie od tego jakiej jest wielkości, jakich zatrudnia pracowników i czy pracują oni zdalnie – każda firma tego typu ma swoją specyfikę. Ważne jest więc, by dobrać odpowiedni rodzaj oprogramowania, który w dostateczny sposób mógłby ułatwić pracę i sprawić, że stanie się ona lepiej zorganizowana. Sztuka dobrania tego rodzaju systemu nie jest jednak prosta. Jak więc wybrać, aby decyzja okazała się słuszna?
http://www.raks.pl/ Link nie działa?
7.
(0/428) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Oferta Biura Rachunkowego STRICTUS obejmuje profesjonalną i kompleksową obsługę Firm. Oferyjemy prowadzenie ksiąg handlowych, PKPiR, ewidencji VAT, ryczałtu ewidencjonowanego. Zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową oraz BHP.
http://www.strictus.net Link nie działa?
8.
(0/350) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Biuro rachunkowe 2x2 swoją pracą obejmuje głównie województwo Łódzkie. Oferuje przedsiębiorstwom wsparcie w ich prowadzeniu asystując lub całkowicie przechwytujączadania związane z prowadzeniem rachunkowości. Firma oferuje przetestowania swoich usług gratis w pierwszym miesiącu , w razie braku satysfakcji klient może zrezygnować z umowy. Biuro 2x2 otrzymała liczne referencje znaczących odbiorców usług, z którymi kooperuje od wielu lat.
http://www.2x2.com.pl Link nie działa?
9.
(0/319) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Profesjonalne biuro rachunkowe świadczy usługi kompleksowe jeżeli chodzi o obsługę małych i średnich przedsiębiorstw. Ceny indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta zapraszam
http://www.biurorachunkowe-tarnow.pl Link nie działa?
10.
(0/307) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Rejestracja firmy w Anglii nie należy do łatwych czynności dla mniej wprawnych przedsiębiorców, dla których własna działalność gospodarcza w Anglii jest całkowitą nowością i dopiero stawiają "pierwszy krok" w samodzielnym biznesie. Biuro rachunkowe Ducers udziela im rzetelnego wsparcia i pomocy, tak by ich firma w Anglii mogła prosperować na dobrym pod względem obsługi podatkowej i księgowości, poziomie.
http://www.ducers.pl/ Link nie działa?
Linki w kategorii: 30
Nowe linki
Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowo-kadrowe skierowane zarówno do przedsiębiorstw prowadzących księgi handlowe jak i do indywidualnych działalności gospodarczych, które rozliczane są za pomocą księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu lub karty podatkowej.
ABVIK to nowoczesne biuro rachunkowo - księgowe w Gdańsku, które oferuje usługi na niesłychanie wysokim poziomie i w bardzo przystępnej cenie. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zaspokojenie klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z niezwykle dużym zaangażowaniem. Tylko u nas pełna księgowość, skuteczne odzyskiwanie zwrotu podatków VAT z Unii Europejskiej oraz profesjonalna obsługa przedsiębiorstw wysyłających pracowników do Norwegii.
EURO-TAX Consulting jest polską firmą zajmującą się zwrotem podatku VAT. Swoje usługi kieruje głównie do polskich firm międzynarodowego transportu lądowego, które ponoszą wydatki na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej, w związku z prowadzoną działalnością (opłaty za paliwa, autostrady, naprawy pojazdów itd). Z naszych usług korzystają także przedsiębiorstwa i korporacje organizujące imprezy, targi, konferencje lub szkolenia. Nasza firma może pochwalić się stu - procentową skutecznością w odzyskiwaniu podatku VAT z zagranicy. Wynika to z wieloletniego doświadczenia i znajomości procedur zwrotu w każdym z państw Unii Europejskiej. Z powodzeniem odzyskujemy podatek VAT również na podstawie Paragonów. Zajmujemy się również obsługą mniejszych firm posiadających 1-3 pojazdy do 3,5T. Proponujemy wówczas kwoty jednorazowe za odzyskanie podatku z danego kraju zamiast prowizji procentowej.
Biuro rachunkowe posiada swe oddziały w Bielsku-Białej, Cieszynie i Wiśle. Od kilkunastu lat realizuje wysokiej klasy obsługę księgową. W wypadku zainteresowania darmowo zabiera dokumenty z firm kontrahentów. Zapewnia konkurencyjne opłaty, a także kompetentną usługę. Jakość usług biura podatkowego z regionu Bielska-Białej uprawomocnia certyfikat Ministerstwa Finansów.
Elite Consulting Co. Sp. z o. o. Najlepsze Biuro Rachunkowe w Łodzi. Outsourcing BHP dla firm w Łodzi i okolicy. Zapewniamy szeroki wachlarz usług z zakresu wdrożeń informatycznych takich firm jak: Hermes, RAKS SQL, FINN, CORAX oraz usług rachunkowych. Zajmujemy się rozliczeniem dofinansowań PFRON.

Nowe artykuły
Stawisz pierwsze kroki w biznesie i poszukujesz oszczędnościowych form prowadzenia firmy? Jednak równie ważny jest dla ciebie prestiż i wysoka jakość usług? Wirtualne biuro Kraków z siedzibą firmy na Rynku Głównym to miejsce, które powinieneś odwiedzić.
Biuro rachunkowe Kraków to nowoczesna firma księgowa posiadająca kadrę doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmują się profesjonalnym outsourcingiem kadrowo-płacowym i księgowym. Misją firmy jest rzetelne i terminowe prowadzenie rozliczeń, tak by klient mógł całkowicie skoncentrować się na prowadzeniu swojego biznesu. Dla wielu przedsiębiorców kwestia przepisów podatkowych czy sposobów prowadzenia księgowości to "czarna magia", dlatego warto zwrócić się o pomoc do specjalistów zatrudnionych w biurze rachunkowym, którzy rzetelnie dokonują weryfikacji dokumentów księgowych pod kątem ich zgodności z przepisami podatkowymi.
Najlepsze biura rachunkowe w stolicy! do nich zalicza się Batex. Batex biuro rachunkowe dla którego liczy się tylko dobro kontrahenta. Specjalne nastawienie do każdego klienta to standard, na wysokim poziomie wykonujemy zlecone nam zadania.
Nie każdy jest w stanie zatem uporać się z czasochłonnymi wyliczeniami. O ile więc prywatnie bądź nie potrzebujemy pomocy ze strony profesjonalisty z całą pewnością polecam zdecydować się na biuro rachunkowe Warszawa . Jednak należy pamiętać by bardzo skrupulatnie podchodzić do wszelkiej pomocy z osobami, których profesjonalizmu nie jesteśmy pewni do końca.
Każde biuro rachunkowe charakteryzuje się swoim sposobem działania i systemem operacyjnym. Zależnie od tego jakiej jest wielkości, jakich zatrudnia pracowników i czy pracują oni zdalnie – każda firma tego typu ma swoją specyfikę. Ważne jest więc, by dobrać odpowiedni rodzaj oprogramowania, który w dostateczny sposób mógłby ułatwić pracę i sprawić, że stanie się ona lepiej zorganizowana. Sztuka dobrania tego rodzaju systemu nie jest jednak prosta. Jak więc wybrać, aby decyzja okazała się słuszna?

Statystyki
Linków w kategorii: 25
Artykułów w kategorii: 5