DArmowy KAtalog SEO - www.dakaseo.pl - bezpłatny katalog stron WWW i ciekawych artykułów
Katalog stron   Dodaj link   Dodaj artykuł   Administracja   Mapa  
 
DaKaSEO.pl - polski i darmowy katalog stron internetowych
Strona
Architektura  3
Fotografia  47
Galerie sztuki  8
Kina  6
Literatura  6
Muzea  1
Muzyka klasyczna  3
Opery  0
Teatry  1
Wydawnictwa  4
Wystawy i ekspozycje  3
Strona startowa
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Kultura i sztuka RSS
Sortuj: Popularność | Nazwa | Ocena moderatora | Data | Page Rank Google | Yandex CY
1.
(257/339) CY: 0 | Oceń | Komentarze
1. Redakcja „Prawomocnych” zrzesza ludzi młodych o poglądach konserwatywnych w materii obyczajowej oraz liberalnych w myśli gospodarczej. 2. Obieramy sobie za cel kreowanie alternatywnego światopoglądu, poprzez nadanie starym i sprawdzonym wartościom świeżości i nowej jakości. 3. Inicjatywa stworzona jest dla i wokół idei, która ma łączyć.
http://prawomocni.org/ Link nie działa?
2.
(215/430) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Tematem strony jest literatura i film fantastyczny , ma ona pomóc znaleźć ciekawe książki i filmy. W tym celu zbieramy komentarze czytelników i dodajemy wszelkie możliwe książki i filmy ;s-f , fantasy i horrory na jakie udaje się naszym użytkownikom trafić.
http://ksiazki-audiobooki.pl.tl/ Link nie działa?
3.
(156/174) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Portal skupiający blogi różnotematyczne - hobby, studia, praca, życie, przemyślenia, humor, sztuka, nowe technologie i wiele innych - każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy czytelników jak i autorów - dołączcie do naszej społeczności - twórzcie, piszcie i komentujcie! Zmiana Perspektywy - przemyślenia o życiu, wspomnienia, ciekawostki ze świata, recenzje książek Kącik Eltharisa - fascynacja nowymi technologiami jak i okazjonalnie spotykanym uczelnianym bezsensem, samo życie Maroblog - rysunki, obrazy, historie z życia i szkoły artystycznej wzięte. Wilcy pogryźli - ? ? ?
http://piszmyrazem.eu/ Link nie działa?
4.
(154/218) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Wykonuję zdjęcia ślubne - może być to zarówno ślub kościelny i cywilny w USC. W obu przypadkach reportaż rozpoczynam kilkanaście minut przed uroczystością, od przyjazdu Młodej Pary i powitania gości. W trakcie ceremonii staram się przede wszystkim uchwycić jej najważniejsze momenty, oddać klimat miejsca i ogólny nastrój chwili, uwiecznić ulotne gesty i emocje Państwa Młodych. Dużą uwagę przywiąuję do tego, aby, jako fotograf, nie zakłócać przebiegu uroczystości ślubnych. Zdjęcia ze ślubu kończymy po życzeniach, podziękowaniach i odjeździe Nowożeńców na zabawę weselną, gdzie towarzyszyć Wam będę aż do oczepin lub innego, indywidualnie ustalonego momentu. Jeśli nie planujecie wesela, możemy zrobić zdjęcia na rodzinnym obiedzie lub uroczystym przyjęciu. Zawsze jednak możecie się spodziewać fotografii uwieczniających najważniejsze chwile i przywołujących wspomnienia.
http://www.a-punto.pl Link nie działa?
5.
(117/248) Page Rank: 2 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Serwis FOto-Video
http://www.foto-video.gdziewesele.pl Link nie działa?
6.
(116/143) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Strona ta jest poświęcona mojemu hobby, jakim jest fotografia. Tutaj zobaczycie maximum obrazu minimum słów, zachęcam również do komentowania zdjęć.
http://jacekfoto.jimdo.com/ Link nie działa?
7.
(101/165) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Spółka składa się z dwóch hodowców, pierwszym z nich jest Jerzy a drugim jego syn Stanisław. Jerzy przez kilka lat trzymał sam gołębie nie będąc członkiem oddziału. W chwili gdy syn Stanisław zaczął się interesować gołębiami zawiązali spółkę lotową: ojciec i syn. W hodowli ojciec i syn nie stawia się aż tak bardzo na wynik, np: gołębii młodych a na wyłuskanie gołębii bardzo twardych, charakternych, które za wszelką cenę i w każdych warunkach wracają do swojego gołębnika, ta cecha u gołębi to:”mordant” – cecha którą szukają najlepsi hodowcy z Belgi, Holandi i Francji. Koledzy hodowcy Stanisław i Jerzy Kądziela są członkami oddziału 0370 Żary od 2014 roku i podlegają pod sekcję Żary. W roku ubiegłym zaczęli lotować w konkursach na lotach gołębi młodych. Panowie zaczęli od tradycyjnej metody, dzięki czemu mogli sprawdzić co reprezentują ich podopieczni bez zbędnych kosztów(konstatowanie na tradycyjnym zegarze benzing odbijanym na gumach).
http://ojciecisyn.0370.pl/ Link nie działa?
8.
(78/366) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Pracownia ceramiczna Ma-szkarada proponuje wyroby z gliny na każdą okazję. Gliniane aniołki, gliniane patery i naczynia i wiele innych. Każdy z naszych wyrobów doskonale nadaje się na prezent z okazji chrzcin, ślubu, komunii. Zapraszamy.
http://www.ma-szkarada.pl Link nie działa?
9.
(74/199) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Jako saksofonista od lat zgłębia wiedzę na temat muzyki rozrywkowej, zgrabnie porusza się w różnych stylach, przede wszystkim jazz, funk, pop, blues oraz reggae. Zafascynowany łączeniem nawet najbardiej skrajnych gatunkow, stylów oraz brzmień, co pozwala wydrzeć się z utartych schematów i uzyskać nietuzinkowe brzmienie saksofonu.
http://www.alanracz.pl Link nie działa?
10.
(69/425) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Rękodzieło, zaproszenia ślubne, kartki okolicznościowe.
http://atelieriwony.blogspot.com Link nie działa?
Linki w kategorii: 158
Nowe linki
Księgarnia internetowa Mollbook oferuje książki z wielu dziedzin, zabawki i artykuły papiernicze.
Autorska strona internetowa Pana Macieja Soroczyńskiego. Artysty i mistyka.
Lubisz filmy akcji, komedie, romantyczne filmy lub szukasz czegoś na długi sobotni wieczór? Na filmsofa.pl znaleźć szeroką bazę filmów, z którego można wybrać każdy. Bez żmudnej rejestracji szybko i łatwo. filmsofa.pl - największa baza danych filmów z obszernymi informacjami
Usługi fotograficzne w Elblągu. Portretowe sesje zdjęciowe, fotografia biznesowa, fotografia reklamowa, fotografia reporterska.
Strona zawiera portfolio fotografki Barbary Bogackiej. Prezentuje zdjęcia biznesowe, rodzinne i ślubne. Naturalne, nowoczesne kadry w wydaniu reportażowym - zdjęcia u klienta - tam, gdzie czuje się on najlepiej. "Pomagam małym biznesom zaprezentować się w sieci. Chwytam najpiękniej to, co dla Was ważne: miłość, rodzinę, biznes"

Nowe artykuły
fotograf ślubny Katowice, fotografia narzeczeńska, fotografia ślubna Śląsk
Jeśli chceszugruntować swoją wiarę w Boga, stworzenie ołtarza pomoże przyspieszyć ten proces. Ołtarz to uświęcone miejsce w domu. Możesz na niego przeznaczyć osobne pomieszczenie lub jego część.
Doradzamy jak zaprojektować niewielką przestrzeń - przedpokój w mieszkaniu, który jest nie tylko częścią użytkową mieszkania, ale również częścią reprezentacyjną w której witamy naszych gości.
IRIS Media to zespół młodych, kreatywnych osób, który tworzy profesjonalne video, służące: - wsparciu sprzedaży produktów, - wzmocnieniu wizerunku marki, - poprawie efektywności szkoleń. Realizujemy produkcje filmów na kanały YouTube oraz wideo blogi, reportaże z eventów i wydarzeń, relacje online do internetu, realizację projektów cross-mediowych i transmedialnych, filmy interaktywne.
Polska kultura jest sławna w pewnym sensie już na całej ziemi. To za sprawą różnorodnej, ogólnie rozumianej, kulturze, która rozwija się od zarania dziejów. Dzisiaj wielu twórców przykłada wszelkich starań, rodzima spuścizna przetrwała. Polska porcelana jest jedną z rzeczy, spośród których każdy Polak winien być dumny.

Statystyki
Linków w kategorii: 145
Artykułów w kategorii: 13