DArmowy KAtalog SEO - www.dakaseo.pl - bezpłatny katalog stron WWW i ciekawych artykułów
Katalog stron   Dodaj link   Dodaj artykuł   Administracja   Mapa  
 
DaKaSEO.pl - polski i darmowy katalog stron internetowych
Strona
AGH  3
E-learning  10
Historia  3
Instytucje  0
Koła naukowe  3
Kursy i szkolenia  48
Nauki humanistyczne  2
Nauki ścisłe  2
Organizacje studenckie  2
Portale edukacyjne  19
Szkoły  12
Szkoły językowe  10
Szkoły prywatne  2
Uczelnie wyższe  3
Strona startowa
Pokaż: Wszystko | Linki | Artykuły
Nauka i edukacja RSS
Sortuj: Popularność | Nazwa | Ocena moderatora | Data | Page Rank Google | Yandex CY
1.
(240/382) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Gra na instrumentach muzycznych podwyższa sprawność umysłu w każdym wieku. Stwierdzono, że dzieci i młodzież uczące się grać na instrumentach muzycznych, już po roku osiągają zdecydowanie lepsze wyniki w nauce. Ćwiczenia z liczeniem dla zachowania pulsu rytmicznego, zmuszają do koncentracji i porządkują niesforne charaktery także w przypadku dzieci z ADHD. Im wcześniej zacznie się nauka, tym rozwój dziecka będzie łatwiejszy, szybszy i przyniesie więcej sukcesów, bo proces rozwoju mózgu można znacznie przyspieszyć. Rozwój słuchu jest podstawą szybszego opanowania języków obcych. Systematyczne występy publiczne, ćwiczą opanowanie napięcia ciała i umiejętność redukcji stresu. Pod moim kierunkiem zainteresowania muzyczne rozwijali m.in. lekarze, prawnicy, emeryci, wiek czy zawód nie stanowi żadnej bariery.
http://www.maciejka.org.pl Link nie działa?
2.
(154/276) Page Rank: 3 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wiedzą informatyczną do zapoznania się z naszym serwisem – Wiedza Na Plus. Poruszamy temat oprogramowania wspomagającego pracę programisty. Posiadamy artykuły dotyczące konfiguracji środowiska pracy informatyka, artykuły dotyczące najbardziej popularnych języków programowania, baz danych. Dzięki naszemu serwisowi można dowiedzieć się, co to jest framework i czy warto z niego korzystać. Publikowane artykuły często dotyczą fragmentów programów realizowanych pod nazwą Piksel-Net. Udostępniamy darmowe rozdziały książek informatycznych, aby mogli Państwo zapoznać się ze stylem autora wybranej pozycji. Portal edukacyjny jest ciągle przez nas rozbudowywany o nowe usługi. Staramy się regularnie dodawać nowe artykuły.
http://www.wiedzanaplus.pl Link nie działa?
3.
(148/233) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Strona poświecona fretce Tytus z pięknymi czerwonymi oczkami jak przystało na albinosa.
http://www.tytusferret.cba.pl/ Link nie działa?
4.
(124/129) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Nazywam się Rafał Bil i jestem właścicielem Agencji Fotograficzno-Szkoleniowej. Uwielbiam patrzeć, potrafię słuchać, kocham czuć. Fotografuję, ponieważ pozwala mi to na odczuwanie wszystkich tych emocji jednocześnie. Fotografią zajmuję się dlatego, bo mało co daje mi tyle radości i satysfakcji w życiu, jak robienie zdjęć i dzielenie się na ten temat wiedzą. Nasze szkolenia fotograficzne oraz sesje zdjęciowe mają być przyczyną do osiągnięcia przyjemności i zadowolenia wśród Klientów. W pracy przedstawiam świat po swojemu, za pomocą aparatu. Uważam, że w codzienności ważne jest to, by myśleć pozytywnie, kochać to, co się robi i robić to często. To właśnie w codzienności znaleźć można wiele sytuacji, które warto dla Państwa zatrzymać w kadrze na dłużej, o ile tylko uznacie, że warto zaufać właśnie mojej firmie.
http://www.rafalbil.eu Link nie działa?
5.
| Oceń | Komentarze
Bycie przedsiębiorcą może być trudne. Nawet, jeśli masz zaufanie do siebie i swojego produktu czy usługi jaką proponujesz, trudno jest utrzymać się na szczycie zwłaszcza, kiedy zaczynasz. W rezultacie nie ma recepty na biznes, ja mam swoją listę 10 rzeczy, które każdy nowy właściciel firmy musi wiedzieć, aby otrzymać szansę na sukces.
6.
(84/263) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Nasze centrum badawcze powstało w 2004 r. do tych czas zdobyliśmy cenne certyfikacje pozwalające na przeprowadzania badań spis jest dostępny na stronie SORBCHEM. Załatwiamy niezbędne dokumenty pozwalające na uzyskanie zezwoleń które są wymagane przez prawo o Ochronie środowiska naturalnego, bez tych zezwoleń nie można prowadzić działalności przemysłowych. Oferujemy usługi dodatkowe opisywanie dokumentacji instrukcji, badanie wód, gleb i osadów, badanie dostarczanych próbek. Posiadamy profesjonalne Laboratorium badawcze zapewniające najwyższy standard wykonywania badań. Nasza grupa specjalistów zapewni państwu komfort załatwiania niezbędnych formalności sprawiających trudności.
http://badania-srodowiska.prv.pl Link nie działa?
7.
(63/183) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Asayake. Strona dla wszystkich interesujących się Japonią. Znajdziesz tu materiały pomocne w nauce języka, ciekawostki o kraju i jego kulturze, przepisy na japońskie dania, instrukcje składania origami i wiele więcej.
http://www.barwyjaponii.pl Link nie działa?
8.
(63/136) Page Rank: 0 CY: 0 | Oceń | Komentarze
Serwis informatyczny demonstrowany tutaj przez nas przedstawia kursy IT a także szkolenia efs. Wynajdziecie w tym miejscu mnóstwo ciekawych wiadomości o tym jakie korzyści niosą ze sobą szkolenia IT oraz czym są szkolenia IT. Www.korepetycjelublin.com.pl jest stroną, której zamysłem jest przekazywanie wiadomości z świata IT. We wstawionych artykułach znajdziecie wiadomości na temat przydatnych certyfikatów jednostki Microsoft. Kursy oprogramowania biurowego lub też szkolenia Microsoft z obszaru administrowania serwerami to niektóre spośród opisywanych przez nas szkoleń z dziedziny informatyki.
http://korepetycjelublin.com.pl Link nie działa?
9.
(60/262) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Budując stronę www.pnf.waw.pl staraliśmy się stworzyć punkt w którym każdy z klientów internatu będzie w stanie poznać ciekawe artykuły w postaci informatorów. Bardzo zależało nam aby nasza witryna była prosta żeby każdy internautów z swobodą mógł poruszać się po naszym blogu. Zależało nam również aby dopasować nasze wpisy dla różnych użytkowników tak jak tych niedoświadczonych jak i tych mających praktyczną wiedzę na temat tej dziedziny. "PNF" to metoda ćwiczeń rehabilitacyjnych za sprawą której fizjoterapeuci w znacznym stopniu mogą pomóc tą kuracją znacznie większej grupie poszkodowanych. Terapia metodą "PNF" jest w stanie pomóc w wyleczeniu lub złagodzeniu objawów skomplikowanych przewlekłych chorób, na przykład: stwardnienie rozsiane czy choroba "Parkinsona". Na naszym blogu znajdują się dodatkowo teksty obrazujące mnóstwo korzyści które są wynikiem prowadzenia aktywnego sposobu życia.
http://pnf.waw.pl/pnf-przyjaciele/ Link nie działa?
10.
(60/197) CY: 0 | Oceń | Komentarze
Strona internetowa, którą chcemy tu zaprezentować jest dedykowana, powszechnemu w współczesnych czasach, definicji metoda PNF. Kurs z zakresu PNF to systematycznie odbywane szkolenie na całym świecie. Ważnym wyznacznikiem mającym wpływ na tego typu decyzje jest jeszcze bardziej poszerzające się grono ludzi cierpiących na schorzenia ruchowe. Takie osoby wymagają odpowiedniej troski a także pomocy w rehabilitacji. Terapia PNF jest najskuteczniejszą metodą w tym przypadku. Idea PNF zakłada współpracę osoby podejmującej się leczenia z osobą, która wcześniej ukończyła kurs PNF. Szkolenie PNF ma za obowiązek wyszkolić jednostki, które w przyszłości będą chciały opiekować się cierpiącymi na choroby związane z ruchem osobami, jak na przykład radzić sobie w przeróżnych trudnych sytuacjach i jakie ćwiczenia zaleca się pacjentowi o odpowiednich urazach związanych z ruchem. Na naszej stronie odkryjecie o tym mnóstwo danych.
http://kurs-pnf.eu Link nie działa?
Linki w kategorii: 170
Nowe linki
Księgarnia internetowa Mollbook oferuje książki z wielu dziedzin, zabawki i artykuły papiernicze.
OpenMedis - modele anatomiczne,stoły rehabilitacyjne,sprzęt rehabilitacyjny
Najważniejszym elementem imprezy jest mobilna scena. Przedstawienie zwane bezpieczny weekend będzie świetnym prezentem dla naszych klientów. Wiele przedsiębiorstw stawia na wynajem symulatorów robiąc szkolenia bhp. Komora dymowa jest coraz częściej obecna na szkoleniach. Pierwsza w kraju mobilna płyta jest najlepszym narzędziem do podnoszenia techniki jazdy w trudnych warunkach drogowych.
Słownik online gramatyki języka japońskiego jest pierwszym tego rodzaju kompendium współczesnej gramatyki japońskiej po polsku dostępnym online na licencji Creative Commons. Docelowo słownik obejmie wszystkie zagadnienia gramatyczne wymaganie na poszczególne poziomy egzaminu JLPT (od N5 do N1). Ponadto, słownik zawiera również takie moduły, jak nauka kanji, fonetyka i fonologia, inne w przygotowaniu. Słownik jest publikacją naukową, publikowaną w sieci jako Wiki w otwartym dostępie. Autor słownika, dr Krzysztof Wojciech Olszewski jest językoznawcą, wieloletnim dydaktykiem i metodykiem nauczania języka japońskiego na kilku polskich uczelniach. Wpisy ze słownika są reblogowane na szeroką skalę w mediach społecznościowych, takich jak: Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, Instagram, Pinterest, Bloglovin, Wykop, Reddit i inne.
Values Poker (http://valuespoker.com/) to karty coachingowe opracowanych przez zespół Project: People. Narzędzia coachingowe, takie jak Values Poker, wprowadzają element gry, który urozmaica tradycyjne sesje coachingowe. Są alternatywą do tradycyjnych metod pracy nad wartościami. Praca z emocjami i wartościami nie jest prostym zadaniem. Pomysłowe narzędzia coachingowe pozwalają urozmaicić proces coachingowy. Pobudzają kreatywność i angażują do własnych przemyśleń oraz ułatwiają odnalezienie własnych wartości w życiu. Dzięki talii Values Poker coaching indywidualny oraz grupowy zyskują nowe znaczenie. Karty coachingowe mogą być wykorzystane samodzielnie do własnej pracy z emocjami, jak i w trakcie profesjonalnych sesji z coachem, psychologiem lub trenerem osobistym. Praca indywidualna w zaciszu domowym jest idealnym sposobem na poznanie samego siebie. Jest to jednak rozwiązanie dedykowane dla osób odznaczających się wysoką samoświadomością oraz dyscypliną wewnętrzną.

Nowe artykuły
letnia szkoła angielskiego w Anglii, letnia szkoła języka angielskiego w Anglii, letni kurs angielskiego w Anglii, letni kurs języka angielskiego w Anglii, english summer school w Anglii
„Przepis na udany webinar -2016” to cykl wystąpień internetowych najlepszych i doświadczonych specjalistów z zakresu tworzenia i przeprowadzania webinarów na polskim rynku. Podczas czterech godzin kursu rozłożonych na dwa dni dowiesz się między innymi, czym powinien charakteryzować się udany webinar, jak tworzyć angażujące odbiorców treści, jak utrzymać zainteresowanie słuchaczy i co zyskujesz, organizując tego typu spotkania. Webinary odbędą się w formie interaktywnych szkoleń, podczas których będziesz mógł zadawać prowadzącym pytania. Nie zabraknie praktycznych przykładów i wykorzystywania nowoczesnych metod dzielenia się wiedzą.
Bycie przedsiębiorcą może być trudne. Nawet, jeśli masz zaufanie do siebie i swojego produktu czy usługi jaką proponujesz, trudno jest utrzymać się na szczycie zwłaszcza, kiedy zaczynasz. W rezultacie nie ma recepty na biznes, ja mam swoją listę 10 rzeczy, które każdy nowy właściciel firmy musi wiedzieć, aby otrzymać szansę na sukces.
ComputerWordSystemsPD to firma, która została założona w 2015 roku i ma na celu pomagać klientom bliżej zrozumieć zagadnienia informatyczne. Zajmujemy się głównie nowinkami technicznymi, naprawą sprzętów komputerowych jak i telefonów komórkowych. Potrafimy zrobić wszystko ,wedle zaleceń Naszego klienta, tak aby jego sprzęt był dostosowany do jego potrzeb pod każdym względem. Nasze usługi to między innymi : - trwałe usuwanie wirusów, - konfiguracja, - optymalizacja, - usuwanie szkodliwego oprogramowania, - routery (ulepszanie zasięgu), - aktualizacja sterowników. Naszą firmę spośród innych firm wyróżnia bardzo miła i rzetelna obsługa, dostosowywanie usług do potrzeb klienta, wyrozumiałość w różnych sytuacjach, chęć pomagania Naszym klientom jak tylko najlepiej potrafimy., fachowa pomoc za niewielkie pieniądze. Mamy na celu przede wszystkim to, aby każdy Nasz klient wyszedł od Nas z uśmiechem na twarzy i z satysfakcjonującymi go efektami Naszej pracy, dostosowanymi do jego potrzeb. Liczy się dla Nas przede wszystkim dobro Naszego klienta.
Wydawnictwo „Grupa M-D-M„ i Instytut Reportażu z przyjemnością zapraszają w dniu 21 października od godz. 19 do Faktycznego Domu Kultury, przy ul. Gałczyńskiego 12 na niepowtarzalny wieczór, którego bohaterem będzie Philippe Smolarski, autor książki „Uciec od przeznaczenia. Dziennik Fajwela. Getto i czas zagłady”.

Statystyki
Linków w kategorii: 156
Artykułów w kategorii: 14